Marvida Hotel Side Beach

Sizlerin huzur ve memnuniyetini ön planda tutan Marvida Hotel Side Beach’in bulunduğu Side bölgesi aynı zamanda Side Antik Kenti, Side Antik Tiyatrosu, Aspendos Köprüsü, Side Apollon Tapınağı gibi tarihi yerlere de ev sahipliği yapmaktadır.

Otelimizde geçirdiğiniz keyifli vakitlerin yanında tarihi yerleri de gezme önceliğine sahip olmak için Marvida Hotel Side Beach’e bekleriz. Otelimizde günlük sporlarınızı yapabileceğiniz fitness salonumuz ve bunun yanı sıra su topu, su jimnastiği ve su sporları gibi hizmetlerimiz de bulunmaktadır.

Otelimizde misafirlerimizin rahatlaması ve vücut toksinlerini atabilmesi için saunamız bulunmaktadır. Siz de saunamızı kullanarak günün yorgunluğunu ve vücudunuzdaki tüm toksinleri atabilirsiniz.

ODALAR

Tesisimiz konforlu toplam 300 oda ve 2 adet engelli odası ile misafirlerine hizmet vermektedir. Standart Odalar, 24 m2 (balkon dahil) büyüklüğünde olup tamamı balkonludur.

1 büyük yatak veya 2 kişilik tek yataklıdır. Aile Odaları, 46 m2 (balkon dahil) büyüklüğünde olup tamamı ara kapılı 2 yatak odalı, tek banyolu ve balkonludur. Ebeveyn tarafı 1 büyük yatak ve/veya 2 kişilik tek yatak, çocuk tarafı ranza veya 2 tek kişilik yataklıdır.

RESTORAN

Marvida Hotel Side Beach, Her Şey Dahil konseptinde yiyecek & içecek hizmeti sunmaktadır. Restoran ve barlarımızın zengin yiyecek ve içecek menüsü sizleri tatmin edecektir.

Siz de her manada iyi bir tatil yapmak ve unutamayacağınız günler geçirmek istiyorsanız sizi otelimize bekliyoruz.

SAHİL & HAVUZ

Marvida Hotel Side Beach, içinde bulundurduğu bir adet yetişkin, bir adet çocuk ve bir adet de kaydırak havuzu olmak üzere toplam üç havuzdan oluşmaktadır.

Su topu ve su jimnastiği etkinlikleri tatilinizi daha da keyifli bir hale getirdiği sırada size özel şezlong, minder, gölgelik ve plaj havlusu ile güneşin tadını çıkarabilirsiniz.

AKTİVİTELER & EĞLENCE

Profesyonel animasyon ekibimizin sunmuş olduğu şovlar ve aktiviteler haricinde, haftanın belirli günlerinde ve akşamlarında çeşitli eğlenceler ve gece şovları mevcuttur.

SPA & WELLNESS

Marvida Hotel Side Beach; sizi hem ruhsal olarak hem de bedensel olarak rahatlatmayı hedeflediğinden bünyesinde bulunan, Buhar odası, Sauna, Türk Hamamı ve profosyonel insanlar eşliğinde masaj ve cilt bakımı (ücretli) yaptırabilirsiniz.
Contact
Contact
Marvida Hotel Side Beach