AKTİVİTELER

Otelimizde gün boyu aktivite ve animasyon hizmetleri mevcut. Sevdiklerinizle beraber doyasıya eğleneceğiniz aktivitelerimiz: Gündüz animasyonları, havuz yarışmaları, havuz başı gösteriler, sportif faaliyetler, sabah sporu, turnuvalar, çocuklar için mini kulüp ve çocuk animasyonları. Akşamları ise sahne gösterileri, profesyonel gösteriler, dans gösterileri, tiyatro, yarışmalar, mini disko ve özel temalı geceler düzenlenmektedir. Bireysel olarak katılabileceğiniz fitness salonu ve bilardo aktivitelerimiz mevcuttur.

SPA & WELLNESS

Spa merkezimizde uzman ekibimizden masaj, kese, köpük ve kuaför hizmetlerini ücretli olarak alabilirsiniz. Spa merkezi içerisinde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Türk hamamı, sauna, dinlenme odası ve ısıtmalı havuz alanları mevcuttur. Tatilinize daha fazla huzur katmak isterseniz Spa merkezimizi ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz.

PLAJ – DENİZ – HAVUZ

Otelimiz denize 100 metre mesafededir. Kum-çakıl karışık plaj alanında otelimize özel alan mevcuttur. Otel içerisinde 1 adet açık yüzme havuzu ve 1 adet kaydıraklı çocuk havuzu bulunmaktadır. Havuzda ve plajda şezlong, şemsiye ve minder ücretsizdir. Spa merkezimizde içinde oturabileceğiniz ısıtmalı havuzumuz bulunmaktadır.

SPOR & FITNESS

Eğlendiği sırada formda kalmaya devam etmek isteyen misafirlerimizi Fitness Center, Su topu, Su jimnastiği ve su sporları* gibi aktiviteler bekliyor. Fitness salonumuz huzurlu ve sessiz bir ortama sahiptir. Günlük sporunuzu huzurlu bir ortamda yapabilirsiniz. Otelimizde bulunan fitness salonumuz misafirlerimizin verimli spor yapabilmesi için tüm ekipman ve donanıma sahiptir.

Larissa Otelleri 2 ortakla kurulmuştur. Uzun yıllar turizmle uğraşan Larissa Hotels sahipleri, Antalya Kemer Beldibi bölgesinde ilk olarak Larissa Garden ile otelcilik hayatlarına başlamışlardır. L' Hotel Larissa Hotels olarak koyulan şirket ismi, uzun yıllar bu şekilde toplamda Türkiye'nin farklı bölgelerinde 14 otele kadar çıkmıştır. Alanya'da 2, Side'de 2 ve Kemer'de 8 otel ile hizmet vermeye devam etmektedir.

<
Rezervasyon