Larissa Phaselis Princess Hotel’e Hoşgeldiniz

Akdeniz’in turkuaz mavisi cennet köşelerinden biri olan Tekirova’da, çam ağaçları ile çevrili mitolojik dağların eteklerinde, eşsiz ve masmavi bir koyda yer alan Larissa Phaselis Princess Hotel, sizi unutamayacağınız bir tatil yapmaya çağırıyor.Otelimizde bulunan tüm imkanlar misafirlerimizin iyi bir tatil geçirmesini sağlamak için yapılmıştır. Otelimize gelerek tüm hizmetlerimizden faydalanabilir ve iyi bir tatil geçirebilirsiniz.

Otelimizde misafirlerimizi memnun edecek onlarca hizmetimiz bulunmaktadır. Otelimizde diğer otellerden farklı olarak Motorlu Su Sporları, Amfi Tiyatro, Dalgıçlık Okulu, Boccia, Video ve Elektronik Oyunlar, Hediyelik Eşya Mağazası, Deri Mağazası vb. bir çok hizmetimiz bulunmaktadır. Otelimizde iyi bir tatil geçirmenizi sağlayacak herşey bulunmaktadır. Çok zengin yiyecek ve içecek menülerimiz, farklı çeşitlerde havuzlarımız, otelimizin denize sıfır olması bunlardan yalnızca birkaçıdır. Sizde iyi bir tatil ve unutamayacağınız anılar yaşamak istiyorsanız sizleri otelimize davet ediyoruz.

Daha fazla Keşfet!

tanıtım Vİdeosunu
İzleyİn!

Larissa Otelleri 2 ortakla kurulmuştur. Uzun yıllar turizmle uğraşan Larissa Hotels sahipleri, Antalya Kemer Beldibi bölgesinde ilk olarak Larissa Garden ile otelcilik hayatlarına başlamışlardır. L' Hotel Larissa Hotels olarak koyulan şirket ismi, uzun yıllar bu şekilde toplamda Türkiye'nin farklı bölgelerinde 14 otele kadar çıkmıştır. Alanya'da 2, Side'de 2 ve Kemer'de 8 otel ile hizmet vermeye devam etmektedir.

<
Rezervasyon