Larissa Mare Beach’e Hoşgeldiniz

Antalya’nın turizm açısından gözde ilçelerinden biri olan Beldibi aynı zamanda Larissa Mare Beach Hotelede ev sahipliği yapmaktadır. Beldibi mağarası, Beldibi Kaya Sığınakları gibi gezip görebileceğiniz yerlere de ev sahipliği yapmaktadır. Otelimizin konumu kadar içi de misafirlerimiz için önemlidir. Otelimizin odaları geniş ve ferah bir yapıya sahiptir. Odalarımız modern ve şık bir yapıya sahiptir. Tesislerimiz odalarımız dışında da iyi bir tatil geçirtebilmek adına bir çok hizmet sunmaktadır. 

Tesislerimizde misafirlerimizin yararlanabileceği hizmetleri Resepsiyon Hizmeti, Çamaşırhane Hizmeti*, Yazıcı, Masaj*, Araç Kiralama*, Doktor*, Hamam, Sauna, Döviz Değişimi, Animasyon Programları (Almanca, Rusça, İngilizce,Türkçe), Aerobik, Dart ve Mağazalar şeklinde sıralayabiliriz. Bütün bu hizmetlerden dilediğiniz gibi faydalanarak birinci sınıf ve unutamayacağınız anılar yaşadığınız bir tatil yapmış olursunuz.Tatilini daha da keyifli ve sorunsuz bir şekilde yaşamak isteyenler için Larissa Mare Beach Hotel biçilmiş kaftan.

Daha fazla Keşfet!

tanıtım Vİdeosunu
İzleyİn!

Larissa Otelleri 2 ortakla kurulmuştur. Uzun yıllar turizmle uğraşan Larissa Hotels sahipleri, Antalya Kemer Beldibi bölgesinde ilk olarak Larissa Garden ile otelcilik hayatlarına başlamışlardır. L' Hotel Larissa Hotels olarak koyulan şirket ismi, uzun yıllar bu şekilde toplamda Türkiye'nin farklı bölgelerinde 14 otele kadar çıkmıştır. Alanya'da 2, Side'de 2 ve Kemer'de 8 otel ile hizmet vermeye devam etmektedir.

<
Rezervasyon