Larissa Holiday Beach Club’a Hoşgeldiniz

Tesisimiz ülkemizin tatil için en çok tercih edilen yörelerinden olan Alanya, Konaklı’da konumlandırılmıştır. Araç ile hemen her bölgeye ulaşım kolaylıkla kısa süreler içerisinde sağlanabilmektedir. Tesisimiz her şey dahil konseptinde hizmet sunmaktadır. Bu konsept kapsamında hemen her öğün yiyecek ve içecek servisimiz bulunmaktadır. Restoranlarımızdaki menülerde Türk mutfağından ve dünya mutfağından çeşitli lezzetleri tadabilirsiniz. Tesisimiz menü ve restoranları ile damak tadınıza hitap etmektedir. 

Misafirlerimizin eğlenceli bir tatil geçirebilmesi için tesisimizde oldukça fazla etkinlik ve aktivite alanı bulunmaktadır. Animasyon, amfi tiyatro, fitness salonu, cilt bakımı ve masaj hizmetleri, dart, bilardo, su sporları vb. şeklinde sıralayabiliriz. Bütün bu hizmetlerden ve çok daha fazlasından yararlanabilmeniz için tesisimizde tatil yapmanız yeterlidir. Aileniz ya da arkadaşlarınız ile birlikte unutulmaz bir tatil yaşamak, yılın vermiş olduğu bütün yorgunluğu üzerinizden atmak istiyorsanız otelimizi tercih edebilirsiniz.

Daha fazla Keşfet!

tanıtım Vİdeosunu
İzleyİn!

Larissa Otelleri 2 ortakla kurulmuştur. Uzun yıllar turizmle uğraşan Larissa Hotels sahipleri, Antalya Kemer Beldibi bölgesinde ilk olarak Larissa Garden ile otelcilik hayatlarına başlamışlardır. L' Hotel Larissa Hotels olarak koyulan şirket ismi, uzun yıllar bu şekilde toplamda Türkiye'nin farklı bölgelerinde 14 otele kadar çıkmıştır. Alanya'da 2, Side'de 2 ve Kemer'de 8 otel ile hizmet vermeye devam etmektedir.

<
Rezervasyon