AKTİVİTELER

Tesisimizde sizler ve çocuklarınız için birçok etkinlik ve aktivite alanı bulunmaktadır.

Animasyon ekibimiz gün içinde sizlere çeşitli eğlence ve yarışmalarla eğlendirirken, akşam proğramında sahnede çeşitli dans ve akrobatik şovlar sizlere unutulmaz anlar yaşatacaktır.

Tatilinizi daha da özel kılmak için gün içinde; Dart, Bilardo, Mini Golf, Beach Voleybol, Basketbol, Okculuk, Yoga Ve Su Jimnastiği aktivitelerine katılabilir, fit kalmak içinde Fitness Center’ımızı kullanabilirsiniz.

SPA & WELLNESS

Tesisimizde misafirlerimizin  hem fiziksel hem de zihinsel olarak yenilenmesi  ve rahatlaması için hizmet verdiğimiz Spa Merkezimiz bulunmaktadır. Merkezimizde Türk Hamamı, Sauna Masajı, Cilt Bakımı hizmetleri verilmektedir. Ayrıca kapalı havuzumuz da Spa içinde yer almaktadır.

PLAJ – DENİZ – HAVUZ

Tesisimiz balıklarıyla ve mavi yengeçleriyle ünlü Beşgöz Nehrine sıfır konumdadır.

Tesisimizin deniz kıyısında kendine özel plajı bulunmakta olup, ulaşım profesyonel kaptanlarımızın ve modern teknelerimiz ile Beşgöz Nehrinden yapılmaktadır. Gün boyu rahatınız ve konforunuz için her türlü ayrıntı düşünülmüş olup 10:00 – 18:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.

Tesisimizde villa aralarında konumlandırılmış 7 adet relax havuz, 1 adet büyük havuz ve 3 adet çocuk havuzu bulunmaktadır.

SPOR & FITNESS

Tesisimizde misafirlerimizin fit kalabilmeleri için aktif halde spor salonumuz bulunmaktadır. Günlük sporunuzu aksatmadan huzurlu ve sakin bir ortamda yapabilirsiniz. Misafirlerimizin verimli bir şekilde spor yapabilmesini sağlayacak tüm ekipman ve donanıma sahip olan salonumuz sizleri beklemektedir.

Larissa Otelleri 2 ortakla kurulmuştur. Uzun yıllar turizmle uğraşan Larissa Hotels sahipleri, Antalya Kemer Beldibi bölgesinde ilk olarak Larissa Garden ile otelcilik hayatlarına başlamışlardır. L' Hotel Larissa Hotels olarak koyulan şirket ismi, uzun yıllar bu şekilde toplamda Türkiye'nin farklı bölgelerinde 14 otele kadar çıkmıştır. Alanya'da 2, Side'de 2 ve Kemer'de 8 otel ile hizmet vermeye devam etmektedir.

<
Rezervasyon