Larissa River Resort Belek’e Hoşgeldiniz

68.000 m² alan üzerine kurulan River Resort Belek Otel, ultra her şey dahil sistem ile 428 odasıyla hizmet vermektedir. Antalya’nın en gözde turizm bölgesi Belek’te yemyeşil bir doğanın içinde ve Beşgöz Nehrinin kıyısında bulunan tesisimiz Antalya merkeze 30 km, Havaalanına 23 km, Belek alışveriş ve eğlence merkezlerine yalnızca 3 km uzaklıktadır.

Özel tasarlanmış 3 katlı villalar ve aralarına serpiştirilmiş 7 adet relax havuzlar misafirlerimize özel hissetmelerini sağlayacaktır.

Villalarımızda; Standart, Junior Suit, Family ve Family Suit olmak üzere oda tiplerimiz bulunmaktadır.

Standart : 25 m2               Junior Suit : 30 m2              Family : 36 m2             Family Suit : 36 m2

Çok özel çocuk aktiviteleri, geniş animasyon programı ve kadrosu ile tatilinizi farklı kılacağımızın sözünü veriyoruz. Çocuklarınıza masalımsı ve eğitici aktivitelerle dolu farklı bir anlayış sunmaktayız.

Daha fazla Keşfet!

tanıtım Vİdeosunu
İzleyİn!

Larissa Otelleri 2 ortakla kurulmuştur. Uzun yıllar turizmle uğraşan Larissa Hotels sahipleri, Antalya Kemer Beldibi bölgesinde ilk olarak Larissa Garden ile otelcilik hayatlarına başlamışlardır. L' Hotel Larissa Hotels olarak koyulan şirket ismi, uzun yıllar bu şekilde toplamda Türkiye'nin farklı bölgelerinde 14 otele kadar çıkmıştır. Alanya'da 2, Side'de 2 ve Kemer'de 8 otel ile hizmet vermeye devam etmektedir.

<
Rezervasyon