AKTİVİTELER

Larissa Beach Club Side Hotel sizlere keyifli bir tatil yaşatmak için gün boyu devam eden animasyon, Amfi tiyatro, Fittness center, Türk hamamı, Sauna, Buhar odası, Masa tenisi, Dart, Aerobik, Su topu, Su jimnastiği, Özel gece ve dans showları, Şezlong, Minder, Gölgelik ve Plaj havlusu gibi ücretsiz aktiviteler bulundurmasının yanında Masaj* ve cilt bakımları*, Doktor hizmeti*, Telefon*, Fax*, Emanet kasası*, Su sporları* gibi ücretli aktivitelere de ev sahipliği yapmaktadır.

SPA & WELLNESS

Beach Club Side; sizi hem ruhsal olarak hem de bedensel olarak rahatlatmayı hedeflediğinden bünyesinde bulunan, Buhar odası, Sauna, Türk Hamamı ve profosyonel insanlar eşliğinde masaj* ve cilt bakımı* yaptırabilirsiniz.

PLAJ – DENİZ – HAVUZ

Larissa Beach Club Side, içinde bulundurduğu bir adet yetişkin, bir adet çocuk ve bir adette kaydırak havuzu olmak üzere toplam üç havuzdan oluşmaktadır. Su topu ve Su jimnastiği etkinlikleri tatilinizi daha da keyifli bir hale getirdiği sırada size özel şezlong, minder, gölgelik ve plaj havlusu ile güneşin tadını çıkarabilirsiniz.

SPOR & FITNESS

Eğlendiği sırada formda kalmaya devam etmek isteyen misafirlerimizi Fitness Center, Su topu, Su jimnastiği ve su sporları* gibi aktiviteler bekliyor. Fitness salonumuz huzurlu ve sessiz bir ortama sahiptir. Günlük sporunuzu huzurlu bir ortamda yapabilirsiniz. Otelimizde bulunan fitness salonumuz misafirlerimizin verimli spor yapabilmesi için tüm ekipman ve donanıma sahiptir.

Larissa Otelleri 2 ortakla kurulmuştur. Uzun yıllar turizmle uğraşan Larissa Hotels sahipleri, Antalya Kemer Beldibi bölgesinde ilk olarak Larissa Garden ile otelcilik hayatlarına başlamışlardır. L' Hotel Larissa Hotels olarak koyulan şirket ismi, uzun yıllar bu şekilde toplamda Türkiye'nin farklı bölgelerinde 14 otele kadar çıkmıştır. Alanya'da 2, Side'de 2 ve Kemer'de 8 otel ile hizmet vermeye devam etmektedir.

<
Rezervasyon