Larissa Beach Club Side’ye Hoşgeldiniz

Sizlerin huzur ve memnuniyetini ön planda tutan Beach Club Side’ın bulunduğu Side bölgesi aynı zaman da Side Antik Kenti, Side Antik Tiyatrosu, Aspendos Köprüsü, Side Apollon Tapınağı gibi tarihi yerlere de ev sahipliği yapmaktadır. 

Otelimizde geçirdiğiniz keyifli vakitlerin yanında tarihi yerleri de gezme önceliğine sahip olmak için Larissa Beach Club Side’a bekleriz. Otelimizde günlük sporlarınızı yapabileceğiniz fitness salonumuz ve bunun yanısıra su topu, su jimnastiği ve su sporları gibi hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Otelimizde misafirlerimizin rahatlaması ve vücud toksinlerini atabilmesi için saunamız bulunmaktadır. Siz de saunamızı kullanarak günün yorgunluğunu ve vücudunuzdaki tüm toksinleri atabilirsiniz.

Otelimizdeki tüm bu hizmetlerden ve konforlu odalarımızdan bütün misafirlerimiz faydalanabilmektedir. Tesisimiz herşey dahil konseptinde hizmet vermektedir. Bu kapsamda otelimizde hemen her saat yiyecek ve içecek servisi bulunmaktadır. Restoran ve barlarımızın zengin yiyecek ve içecek menüsü sizleri tatmin edecektir. Siz de her manada iyi bir tatil yapmak ve unutamayacağınız günler geçirmek istiyorsanız sizi otelimize bekliyoruz.

Daha fazla Keşfet!

tanıtım Vİdeosunu
İzleyİn!

Larissa Otelleri 2 ortakla kurulmuştur. Uzun yıllar turizmle uğraşan Larissa Hotels sahipleri, Antalya Kemer Beldibi bölgesinde ilk olarak Larissa Garden ile otelcilik hayatlarına başlamışlardır. L' Hotel Larissa Hotels olarak koyulan şirket ismi, uzun yıllar bu şekilde toplamda Türkiye'nin farklı bölgelerinde 14 otele kadar çıkmıştır. Alanya'da 2, Side'de 2 ve Kemer'de 8 otel ile hizmet vermeye devam etmektedir.

<
Rezervasyon